Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

doprava zdarma gitup

AKCE

naše cena 333 Kč (13 EUR)
objednáno
naše cena 450 Kč (18 EUR)
skladem
naše cena 3 100 Kč (121 EUR)
objednáno

VÝPRODEJ

naše cena 200 Kč (8 EUR)
objednáno
naše cena 690 Kč (27 EUR)
objednáno

VŠE O NÁKUPU » Doprava a platba

DORUČENÍ ZBOŽÍ

 

Přehled možností jak po nákupu převzít své zboží. Vyberte si tu, která je Vám nejbližší.

 

 

Česká pošta - Balík do ruky

 

Česká pošta doručí vaší zásilku obvykle do 24 hodin od předání zásilky do přepravy.

Přesný výběr hodiny dodání není bohužel možný. V den doručení budete kontaktováni pomocí SMS o přesnějším času doručení. Pokud nebudete přepravcem zastiženi, obdržíte do schránky papírové oznámení, na které z nejbližších pošt byla Vaše zásilka uložena.

Pozor, pokud si zboží nevyzvednete do 7 kalendářních dnů, je automaticky odesíláno zpět.

(objednávky přijaté o víkendu a svátcích jsou předány do přepravy nejbližší pracovní den a doručovány následující pracovní den).

Dopravné + Doběrečné při platbě při dodání (Cena včetně DPH) - 140,- kč + 35,- kč

 

 

 


Zásilková společnost PPL - Česká republika

(možnost platit KARTOU kurýrovi)

 

Přepravní společnost PPL je balíkový přepravce doručující obvykle do 24hodin od předání zásilky do přepravy.

Doručující řidič Vás bude prostřednictvím SMS zprávy informovat o času doručení, které bude v rozmezí dvou hodin.

Přesný výběr hodiny dodání není bohužel možný. Pokud nebudete přepravcem zastiženi, obdržíte do schránky informaci ohledně následujícího termínu doručení.

(objednávky přijaté o víkendu a svátcích jsou předány do přepravy nejbližší pracovní den a doručovány následující pracovní den).

Dopravné + Doběrečné při platbě při dodání (Cena včetně DPH) - 95,- kč + 35,- kč

 

 

 

Zásilkovna - Česká republika + Slovenská republika

 

Zásilkovna nabízí volbu osobního odběru objednaného zboží v libovolně zvoleném výdejním místě na území České a Slovenské republiky, které je součástí dané sítě. Přehled poboček Zásilkovny

Dopravné + Doběrečné při platbě při dodání (Cena včetně DPH) - 55,- kč + 35,- kč

 

 

 

PLATBA ZBOŽÍ


  • ONLINE BANKOVNÍM PŘEVODEM:

Po  odeslání objednávky má Plátce možnost využít službu ePlatba+, která ho přesměruje na internetové  bankovnictví jeho banky. Plátce prostřednictvím internet bankingu odešle Platbu. Prodávající expeduje zboží ihned po přijetí potvrzení o úhradě. Převody peněz jsou uskutečňovány prostřednictvím účtu společnosti ComGate Payments a.s. Citlivé vstupní údaje, které zadáváte do systému internetového bankovnictví, jsou chráněny platebními branami bank a nedostávají se do prostředí třetích stran. Zpracovatelé plateb vidí pouze informace o transakci, které jim banka sodeslanou transakcí sdělí. Uzavřením kupní smlouvy dává kupující prodávajícímu souhlas se zpracováním svých kontaktních údajů a to až do doby jeho písemného vyjádření nesouhlasu s tímto zpracováním. Kontaktní údaje, které kupující uvede při objednání, slouží výhradně pro naši potřebu a nebudou poskytnuty jiným subjektům s výjimkou zpracovatelů plateb.

 

  • DOBÍRKOU:

Platba v hotovosti na poště, nebo při převzetí od dopravce.

 

 

Po objednání zboží bude na Vámi uvedený email odeslán přehled Vaší objednávky, faktura bude zaslána s objednaným zbožím.

Vyhrazujeme si právo požadovat částečnou nebo celou platbu předem převodem na účet na základě zálohové faktury, kterou Vám po provedení objednávky vystavíme a odešleme na Vámi uvedený email. Tato varianta může být použita zejména u vyšších objednávek.